Produkty pro bonhams brusel aukce (4)

Prodej knih z druhé ruky za účelem podpory charitativních aktivit

Knihy z druhé ruky, kterým dáváme druhý solidární život. Prodáváme knihy z druhé ruky a použité, darované jednotlivci a organizacemi, a dáváme jim nový solidární život. Vybrané prostředky jsou určeny na financování projektů Nadace, jako je naše solidární kampaň "Ne bez mých učebnic".
Barcelona Dental Show

Barcelona Dental Show

Barcelona Dental Show je disruptivní událost v oblasti zubního zdraví s inovativním charakterem, jejímž cílem je shromáždit inovace a budoucí trendy. B:DS je vaše schůzka s lídry v oblasti zubního lékařství.
Nabídka - Podzimní Akce

Nabídka - Podzimní Akce

Snížená konzultace, pokud přicházíte poprvé
Restaurace ve zlatých a stříbrných lázních - Zlaté a stříbrné lázně

Jsme firma specializující se na restaurování zlata a stříbra, restaurování pozlacených šperků a také metalizujeme nemetalické kusy. Kromě toho jsme náboženský a bratrský obchod.